DORADZTWO PRAWNE


Zabezpieczymy interes Twój lub Twojej firmy

Świadczymy wszechstronne doradztwo prawne dla firm. Zarówno tych, które dopiero powstają jak i już istniejących z ugruntowaną pozycją. Usługi doradcze są świadczone przez doświadczonych prawników, także adwokatów i radców prawnych. Współpracujemy ze specjalistami w swoich wąskich dziedzinach, dzięki czemu oferujemy całościowe wsparcie prawne dla firm. Niezależnie od branży w jakiej działa Twój biznes.

Porady prawne udzielane są przez telefon, e-mail lub podczas wideokonferencji. Pracujemy zdalnie, dzięki czemu w wygodny dla Klientów sposób obsługujemy firmy z całej Polski. Kiedy sytuacja tego bezwzględnie wymaga (np. proces sądowy) nasi prawnicy spotykają się z Klientami osobiście.

Większość naszych Klientów to startupy i firmy, które dopiero rozpoczynają działalność. Wówczas wymagane jest całościowe przygotowanie firmy do działania zgodnego z prawem, co wymaga zaangażowania prawnika. W gronie stałych Klientów są także firmy z wieloletnim stażem, które darzą nas zaufaniem dzięki wielu sprawom, które pomogliśmy skutecznie rozwiązać. 


Co mówią nasi Klienci

75pzpUqJZQQhpLBZigtViWMcoIpLSW HBLAblpyCbIVY7vuxCFHEB5zQ7TG2nmeNwSIT tm56hUsZE2SoOy53Hu8Ypo q1RC0O0DIBg5esrlmipamaqu2DlFc77CFbCZjvrYPMQr lGbxFYeAL9zejLWpnN7qQv5lbQzfLCCtAO2YMGlt9JZvZv5t73na Csde0pT4idUA


Zakres usług

 • analiza zagrożeń prawnych (otoczenia prawnego);
 • umowa founderów;
 • dobór optymalnej formy prawnej;
 • rejestracja spółki;
 • tworzenie / negocjacje / weryfikacja umów handlowych;
 • prowadzenie procesów inwestycyjnych (startupy / fundusze inwestycyjne);
 • wdrożenie RODO;
 • regulaminy serwisów internetowych;
 • audyty prawne (due diligence);
 • prawa autorskie;
 • negocjacje biznesowe;
 • spory sądowe.
doradztwo prawne well done business


Wybrani prawnicy, z którymi współpracujemy

Natalia Rutka - biznes plan
Mecenas Natalia Rutka
obraz 2022 11 29 154151346
Mecenas Bartłomiej SerafinowiczDoradztwo prawne – cennik

Wielu przedsiębiorców zadaje sobie pytanie – ile kosztuje doradztwo prawne dla firm? Ceny usług na rynku doradztwa prawnego są bardzo zróżnicowane. Wahają się od 100-150zł za godzinę doradztwa aż do 1 000 euro (ok. 4 500zł) za godzinę konsultacji. Koszt zależy np. od renomy kancelarii czy doświadczenia prawnika. Osoby o znanych nazwiskach, które sprzedają swój czas, często oczekują wygórowanych stawek za świadczone usługi. Większość kancelarii czy firm doradczych nie ujawnia publicznie swoich cenników.

W Well Done Business prowadzimy transparentną politykę cenową, dzięki czemu Klient od razu wie jakiego kosztu może się spodziewać. Nasze stawki są bardzo konkurencyjne – niższe od przeciętnych stawek warszawskich czy międzynarodowych kancelarii prawnych. Stawki (netto):

– Jednorazowa konsultacja prawna (do 60 minut): 300zł;

– Sporządzenie wzoru umowy / regulaminu: od 800zł, w zależności od poziomu skomplikowania dokumentu; 

– Sporządzenie opinii prawnej / analizy: od 1 000zł, w zależności od poziomu skomplikowania sprawy.

Dokładna wycena jest każdorazowo przygotowywana w odpowiedzi na przesłane zapytanie określające dokładne potrzeby Klienta. W przypadku pierwszego zlecenia (nowy Klient) pobieramy wynagrodzenie z góry. 

Klienci, którzy korzystają ze stałej obsługi prawnej, otrzymują preferencyjne warunki współpracy (zrabatowane doradztwo prawne). Istnieje też możliwość współpracy abonamentowej.


Wybrane marki, którym doradzaliśmy prawnie (pośród blisko 100 firm)Nadal nieprzekonany/a?

Zobacz więcej opinii naszych Klientów, którym doradzaliśmy prawnie:

referencje well done business
referencje dla well done business
referencje2 well done business


Kontakt

Aby skorzystać z doradztwa prawnego, skontaktuj się z nami korzystając z dostępnego poniżej formularza.

W ciągu 48 godzin otrzymasz bezpłatnie wycenę oraz odpowiedź na wszelkie pytania dot. współpracy. Po potwierdzeniu warunków, niezwłocznie przystąpimy do działania.