...

Usługi

Od 10 lat wspieramy polskie firmy w rozwoju. Zobacz jak dokładnie pomagamy działającym firmom i początkującym przedsiębiorcom. Wybierz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Biznesplan 

biznes plan

Biznesplany tworzy się do celów własnych aby lepiej zaplanować działalność lub by pozyskać finansowanie od podmiotów trzecich. Jeśli do tej pory nie tworzyłeś sam profesjonalnego biznesplanu, najlepiej powierz to zadanie specjalistom. Sporządziliśmy ponad 200 biznesplanów dla firm ze wszystkich branż, będących na różnych etapach rozwoju.

Analiza biznesowa

analiza biznesowa

Jeśli masz pomysł na biznes lub rozwój dotychczasowej działalności, ale brakuje Ci obiektywnych kryteriów do oceny projektu, zamów analizę biznesową. Weryfikowaliśmy kilkadziesiąt pomysłów biznesowych naszych Klientów, wskazując im zagrożenia i doradzając jak poprawić model biznesowy co istotnie zwiększy szansę powodzenia.

Pośrednictwo inwestycyjne 

pośrednictwo inwestycyjne

Pomagamy ciekawym projektom w pozyskaniu finansowania na rozwój i pośrednictwie inwestycyjnym. Niezależnie od branży. Wykorzystujemy do tego posiadaną bazę kontaktów (inwestorów prywatnych) oraz znajomość wymogów bankowych i dotacyjnych. Zobacz jakim biznesom jesteśmy w stanie pomóc i jak wyglądają warunki współpracy.

Dotacje unijne 

dotacje unijne

Budżet UE na lata 2021-2027 to ostatnia szansa dla polskich przedsiębiorców na skorzystanie z tak dużej puli środków na dotacje unijne dla firm. Pomagamy polskim firmom w pozyskaniu dotacji na rozwój. Zobacz jak działamy i czy Twoja firma ma szanse uzyskać wsparcie.

Doradztwo prawne

doradztwo prawne

Wszechstronna obsługa i doradztwo prawne podmiotów gospodarczych. Świadczona przez doświadczonych prawników, adwokatów i radców prawnych. Od etapu pomysłu i przygotowania firmy do działalności zgodnej z prawem, przez sporządzanie niezbędnych umów i innych aktów prawnych, po bieżącą obsługę korporacyjną i sądową.