O NAS


Zamieniamy pomysły biznesowe Klientów w złoto

Od 10 lat wspieramy polskie firmy w rozwoju. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym i doradztwie prawnym dla firm. Działamy aktywnie w obszarze fundraisingu, a więc pozyskiwania zewnętrznego finansowania. W szczególności na polu dotacji UE, kredytów oraz inwestorów prywatnych. Ponadto, doradzamy strategicznie przy rozwoju firm z różnych branż i będących na różnych etapach rozwoju. Tworzymy profesjonalne biznesplany i prezentacje inwestorskie. Świadczone usługi są komplementarne i często zamówienie biznesplanu czy wzoru umowy handlowej, w związku z satysfakcją Klienta, skutkuje kontynuacją współpracy także na innych polach.

Aby poznać szczegóły świadczonych przez nas usług, kliknij zakładkę „usługi” i wybierz interesujący Cię dział.

Założyciel

filip samczuk

Założycielem Well Done Business jest Filip Samczuk – prawnik i przedsiębiorca, który swoją pierwszą firmę założył jeszcze w liceum. W trakcie studiów prowadził „Koło Naukowe Prawa Gospodarczego” na Uniwersytecie Warszawskim oraz aktywnie udzielał się w rodzącym się wówczas warszawskim środowisku startupowym. Jest współzałożycielem działającego prężnie do dziś inkubatora przedsiębiorczości „Firma Dla Każdego”. W 2012 roku zaczął doradzać prawnie i biznesowo innym firmom co kontynuuje z powodzeniem do dziś.


Zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych analityków biznesowych i finansowych oraz prawników. Wszyscy członkowie zespołu posiadają kierunkowe wykształcenie wyższe zdobyte na najlepszych polskich i zagranicznych uczelniach. Sylwetki poszczególnych członków zespołu można zobaczyć w zakładkach ofertowych. Nie jest to pełne zestawienie, gdyż pracujemy także z 10+ stałymi współpracownikami zewnętrznymi. Rozbudowana sieć kontaktów pozwala nam na współpracę z ekspertami zewnętrznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć profesjonalne usługi doradcze dla firm z różnych branż i realizować projekty o zróżnicowanym charakterze.

Siedziba

Siedziba Well Done Business mieści się w centrum Warszawy. Pracujemy w pełni w modelu zdalnym, co pozwala w sprawny sposób obsługiwać Klientów z całej Polski i zagranicy. Stawiamy na sprawny kontakt i wysoką responsywność. 

siedziba well done business

Klienci

Pracujemy na rzecz firm i pomysłodawców z całej Polski i ze wszystkich branż. Naszymi klientami są zarówno startupy i osoby dopiero myślące o uruchomieniu własnej firmy jak i duże, rozwinięte firmy z branż takich jak m.in. budowlana, deweloperska, produkcyjna, marketingowa czy spożywcza. Propozycja działań jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb, które zgłasza Klient.

Pracujemy także w języku angielskim i dla Klientów zagranicznych.

Jakość naszej pracy potwierdzają opinie prawdziwych Klientów, które są dostępne w Internecie. Nie tylko na stronie internetowej, ale także w wyszukiwarce google czy w portalu LinkedIn (profil założyciela). Jest to łącznie kilkadziesiąt opinii.

referencje solvedge

Dodatkowa aktywność

Poza bieżącą realizacją zleceń na rzecz Klientów, staramy się również aktywnie udzielać w społeczności polskich przedsiębiorców. Przejawia się to udziałem w wielu konferencjach branżowych oraz innych wydarzeniach jak wyjazdy dla przedsiębiorców. Ponadto, uczestniczymy w stowarzyszeniach biznesowych czy prowadzimy aktywność w mediach tradycyjnych oraz internetowych. Podczas ww. wydarzeń i aktywności dzielimy się bezpłatnie posiadaną wiedzą i doświadczeniem.

well done business na stadionie narodowym

Well Done Business w liczbach:

Logo Well Done Business

10 lat działalności na polskim rynku

60+ obsłużonych prawnie firm

200+ sporządzonych biznesplanów

250 klientów biznesowych

250 milionów zł pozyskanego finansowania

historia well done business