O NAS

Zamieniamy pomysły biznesowe Klientów w złoto

Od 10 lat wspieramy polskie firmy w rozwoju. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym i doradztwie prawnym dla firm. Działamy aktywnie w obszarze fundraisingu, a więc pozyskiwania zewnętrznego finansowania. W szczególności na polu dotacji UE, kredytów oraz inwestorów prywatnych. Ponadto, doradzamy strategicznie przy rozwoju firm z różnych branż i będących na różnych etapach rozwoju. Tworzymy profesjonalne biznesplany i prezentacje inwestorskie.

Nasz zespół składa się z doświadczonych analityków biznesowych i finansowych oraz prawników. Wszyscy członkowie zespołu posiadają kierunkowe wykształcenie wyższe zdobyte na najlepszych polskich i zagranicznych uczelniach. Współpracujemy także z ekspertami zewnętrznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć profesjonalne usługi doradcze dla firm z różnych branż i realizować projekty o zróżnicowanym charakterze.

Nasza siedziba główna mieści się w centrum Warszawy. Pracujemy w pełni w modelu zdalnym, co pozwala nam w sprawny sposób obsługiwać Klientów z całej Polski i zagranicy. Stawiamy na sprawny kontakt i wysoką responsywność. 

Jakość naszej pracy potwierdzają opinie prawdziwych Klientów, które są dostępne w Internecie. Nie tylko na stronie internetowej, ale także w wyszukiwarce google czy w portalu LinkedIn. 

Well Done Business w liczbach:

Logo Well Done Business

10 lat działalności na polskim rynku

60 obsłużonych prawnie firm

200 sporządzonych biznesplanów

250 klientów biznesowych

500 milionów zł pozyskanego finansowania

FsPbpGITMKMY3UN0odwAgsZ5F12M1mNwtMmQPfSTtaT xd41si3Us7NYoSKUAHpoC 9Io29YhfKolT VUJq8zikCpeESyearYWOv3S 1 c4rAAgB FPlnj0HWPDfaIV6 ApyRCStN6oeku1O9M G8GFFHXnjBceWS7qrLl6uauLmq6I