Kredyt i biznesplan pod dotacje

Założenie własnej działalności gospodarczej zazwyczaj wiąże się z koniecznością zainwestowania w swój biznesowy pomysł. Niestety, większość początkujących przedsiębiorców nie dysponuje środkami finansowymi o odpowiedniej wysokości, aby urzeczywistnić marzenia o biznesie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zdobycie wsparcia od prywatnych instytucji lub uzyskanie kredytu na korzystnych warunkach. Bardzo ważne jest, aby biznesplan spełniał formalne wymogi banków i inwestorów. W przeciwnym wypadku dotacje i kredyt nie będą możliwe do uzyskania.

W Well Done Business dbamy o to, aby napisany projekt spełnił oczekiwania potencjalnego odbiorcy. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami, które zakończyły się uzyskaniem środków o odpowiedniej wysokości. Nasze usługi obejmują również profesjonalne wsparcie doradcze, w tym tworzenie pogłębionej analizy finansowej oraz dokładne rozpisanie efektywnej strategii marketingowej. Zapraszamy do skorzystania z pomocy Well Done Business – dzięki nam można zwiększyć swoją szansę na rozpoczęcie działalności biznesowej z satysfakcjonującym wsparciem finansowym.

Dlaczego dobry biznesplan może przekonać inwestora?

Inwestycje w nowe przedsiębiorstwa zawsze wiążą się z ryzykiem, dlatego znalezienie podmiotu decydującego się na wyłożenie własnych środków finansowych nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście dzięki odpowiednim argumentom można przekonać do swoich pomysłów nawet najbardziej wymagających inwestorów. Wiemy, że dodatkowe wsparcie finansowe często jest niezbędne, aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności. Nasz doświadczony zespół potrafi napisać idealny biznesplan pod dotacje lub kredyt, który może zwiększyć prawdopodobieństwo osiągnięcia upragnionych rezultatów. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego podchodzimy do niego indywidualnie. Dokładnie zapoznajemy się z oczekiwaniami Klienta oraz zbieramy informacje dotyczące planowanego przedsięwzięcia. Możemy stworzyć bardzo skuteczny biznesplan pod kątem najróżniejszych działalności. Wychodzimy m.in. naprzeciw potrzebom osób, które marzą o własnym punkcie usługowym, chcą otworzyć sklep stacjonarny lub planują założenie firmy o międzynarodowym zasięgu.

Zaufaj specjalistom i zainwestuj w profesjonalny biznesplan

Z myślą o uzyskaniu dotacji lub wsparcia kredytowego warto zdecydować się na zainwestowanie w profesjonalnie napisany biznesplan. Zespół z Well Done Business doskonale wie, jakie elementy są w nim najistotniejsze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług każdego, kto oczekuje pomocy w sprecyzowaniu najważniejszych założeń biznesowych. Dokładnie ustalimy strategię dla nowego biznesu na podstawie trzech elementów:

  • celów działalności,
  • sposobów ich realizacji,
  • precyzyjnego harmonogramu kolejnych etapów tworzenia firmy.

Zadbamy o odpowiednio skonstruowaną charakterystykę działalności, aby już na początkowym etapie biznesplanu przykuć uwagę potencjalnego inwestora. Naszą specjalnością są także strategie marketingowe, które zawsze dostosowujemy do oczekiwań Klienta oraz realnych możliwości danego projektu. Pomagamy również w ustaleniu planu zatrudnienia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy przeprowadzić dogłębną analizę SWOT w taki sposób, aby zwiększyć szansę na przekonanie potencjalnego inwestora. Na podstawie otrzymanych informacji formułujemy mocne strony przedsięwzięcia dla danego projektu.

Kredyt czy dotacja? Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie

Dobrze napisany biznesplan może być szansą zarówno na uzyskanie dotacji, jak i na otrzymanie kredytu bankowego. Obie formy wsparcia finansowego wiążą się ze znacznymi korzyściami dla początkującego biznesmena. Chętnie podpowiemy, co będzie najlepszym rozwiązaniem, mając na uwadze realne szanse na uzyskanie dodatkowych środków oraz finansowe potrzeby konkretnego projektu. Klienci zainteresowani kompleksową obsługą mogą także skorzystać z naszego wsparcia z zakresu doradztwa prawnego. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich branżach, dzięki czemu zapewniamy pomoc nawet w przypadku nietypowych zleceń. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub online – dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów!