Biznesplan DOTACJE i kredyt

Założenie własnej działalności gospodarczej zazwyczaj wiąże się z koniecznością zainwestowania w swój biznesowy pomysł. Niestety, większość początkujących przedsiębiorców nie dysponuje środkami finansowymi o odpowiedniej wysokości, aby urzeczywistnić marzenia o biznesie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zdobycie wsparcia od prywatnych instytucji lub uzyskanie kredytu na korzystnych warunkach w formie wniosku o dofinansowanie. Bardzo ważne jest, aby biznes plan spełniał formalne wymogi banków i inwestorów zewnętrznych. W przeciwnym wypadku dotacje i kredyt nie będą możliwe do uzyskania.

Zamów kontakt

W Well Done Business dbamy o to, aby napisany biznes plan spełnił oczekiwania potencjalnego odbiorcy. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami, które zakończyły się uzyskaniem środków o odpowiedniej wysokości. Nasze usługi obejmują również profesjonalne wsparcie doradcze, z którego skorzystać może m.in. przyszły przedsiębiorca, w tym tworzenie pogłębionej analizy finansowej oraz dokładne rozpisanie efektywnej strategii marketingowej. Zapraszamy do skorzystania z pomocy Well Done Business – dzięki nam możesz zwiększyć swoją szansę na rozpoczęcie działalności biznesowej na rynku z satysfakcjonującym wsparciem finansowym pochodzącym np. z dotacji unijnych.

Dlaczego dobry biznesplan może przekonać inwestora?

Biznes plan dotacje i kredytInwestycje w nowe przedsiębiorstwa zawsze wiążą się z ryzykiem, dlatego znalezienie podmiotu decydującego się na wyłożenie własnych środków finansowych w formie dofinansowania nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście dzięki odpowiednim argumentom można przekonać do swoich pomysłów nawet najbardziej wymagających inwestorów. Wiemy, że dodatkowe wsparcie finansowe często jest niezbędne, aby rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Nasz doświadczony zespół potrafi napisać idealny biznesplan pod dotacje unijne lub kredyt, który może zwiększyć prawdopodobieństwo osiągnięcia upragnionych rezultatów. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego podchodzimy do niego indywidualnie. Dokładnie zapoznajemy się z oczekiwaniami Klienta oraz zbieramy informacje dotyczące planowanego przedsięwzięcia czy tworzymy rachunek zysków i strat. Bierzemy pod uwagę wykonane w sposób rzetelny i profesjonalny prognozy finansowe. Dzięki temu otwarcie firmy nie wiąże się z dodatkowymi, nieuwzględnionymi przez przyszłego przedsiębiorcę kosztami. Kompleksowe przygotowanie jest w tym wypadku kluczowe. Możemy stworzyć bardzo skuteczny biznes plan pod kątem najróżniejszych działalności pomagając w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie (dotację) lub wsparcie od inwestorów zewnętrznych. Wychodzimy m.in. naprzeciw potrzebom osób, które marzą o własnym punkcie usługowym, chcą otworzyć sklep stacjonarny lub planują założenie firmy o międzynarodowym zasięgu. Każdy przedsiębiorca, który planuje założenie własnej firmy może starać się o dotacje także z urzędu pracy.

Zaufaj specjalistom i zainwestuj w profesjonalny biznesplan pod dotacje

Z myślą o uzyskaniu dotacji lub wsparcia kredytowego warto zdecydować się na zainwestowanie w profesjonalnie napisany biznesplan. Zespół z Well Done Business doskonale wie, jakie elementy biznes planu są w nim najistotniejsze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług każdego, kto oczekuje pomocy w sprecyzowaniu najważniejszych założeń biznesowych, łącznie z przygotowaniem wniosku o dofinansowanie. Na początku współpracy jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować przykładowy biznesplan. Dokładnie ustalimy strategię dla nowego biznesu na podstawie trzech elementów:

  • celów działalności,
  • sposobów ich realizacji,
  • precyzyjnego harmonogramu kolejnych etapów tworzenia firmy.

Zadbamy o odpowiednio skonstruowaną charakterystykę działalności, aby już na początkowym etapie biznesplanu przykuć uwagę potencjalnego inwestora. Odpowiednio przygotowany plan finansowy pozwoli uniknąć niespodziewanych kosztów. Jest on także niezwykle ważny w kontekście maksymalizowania zysków. Istotną kwestią jest również efektywne promowanie marki. Związane z tym wydatki czy pozyskane w formie dotacji środki zostaną uwzględnione w stworzonym przez nas biznes planie. Zapewniamy w tym wypadku profesjonalne wsparcie. Naszą specjalnością są bowiem także strategie marketingowe, które zawsze dostosowujemy do oczekiwań Klienta oraz realnych możliwości danego projektu. Pomagamy również w ustaleniu planu zatrudnienia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy przeprowadzić dogłębną analizę SWOT w taki sposób, aby zwiększyć szansę na przekonanie potencjalnego inwestora. Na podstawie otrzymanych informacji formułujemy mocne strony przedsięwzięcia dla danego projektu

Kredyt czy dotacje? Uzyskanie wniosku o dofinansowanie. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie

Napisanie dobrego biznes planu może być szansą zarówno na uzyskanie dotacji, jak i na otrzymanie kredytu bankowego. Obie formy wsparcia finansowego wiążą się ze znacznymi korzyściami dla początkującego biznesmena. Brak wiedzy w tym zakresie może hamować rozwój działalności. Kompleksowe przygotowanie biznes planów przez naszą firmę rozwiązuje tego typu problem. Przyszły przedsiębiorca dzięki nam jest w stanie wybrać idealne dla niego źródło finansowania. Chętnie podpowiemy, jakie działania należy podjąć, mając na uwadze realne szanse na uzyskanie dodatkowych środków oraz finansowe potrzeby konkretnego projektu. Klienci zainteresowani kompleksową obsługą i przygotowanym zgodnie z obowiązującymi regulacjami biznes planem mogą także skorzystać z naszego wsparcia z zakresu doradztwa prawnego. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich branżach, dzięki czemu zapewniamy pomoc nawet w przypadku nietypowych zleceń. Tym samym otwarcie firmy o nieszablonowej ofercie jest znacznie łatwiejsze i w krótszym czasie niż w przypadku samodzielnego działania przynosi oczekiwane zyski. Wiemy, jak w sposób właściwy napisać biznesplan, a także jak zapewnić przedsiębiorstwu dofinansowania unijne lub wsparcie inwestorów zewnętrznych. W celu uzyskania pomocy w przygotowaniu biznes planu czy wniosku o dotacje zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub online – dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów!