Profesjonalny Biznesplan startup – inwestor
Warszawa

Specjalnością firmy Well Done Business w Warszawie jest tworzenie biznesplanów dla startupów. Z naszą pomocą szybko możesz rozpocząć własną działalność gospodarczą na swoich warunkach. Pracują dla nas najlepsi specjaliści, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Szczegółowa analiza rynku i przygotowana na jej podstawie skuteczna strategia marketingowa, określenie źródła finansowania, a także pozyskiwanie środków unijnych – to tylko niektóre z usług, jakie świadczymy. Nie boimy się nietypowych wyzwań, dlatego od lat wykonujemy projekty dotyczące najróżniejszych branż. Przykładamy wagę do każdego etapu, tworząc kompletny biznesplan.

Startup tak jak każda początkująca firma często do rozpoczęcia działalności wymaga na start środków pozyskanych z kredytu, od inwestora prywatnego (anioła biznesu) lub dzięki dotacji. W tej kwestii wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, proponując profesjonalne wsparcie w przygotowaniu do rozmów z bankiem/inwestorem. Wiemy, jak zadbać o biznesowy potencjał młodych firm, które stawiają pierwsze kroki na rynku i decydują się na własny startup. Pomagamy również istniejącym lub powstającym spółkom cywilnym, komandytowym, akcyjnym czy z ograniczoną odpowiedzialnością. Przygotowanie biznes planu warto powierzyć profesjonalistom. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w tym zakresie i zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy dodatkowych informacji telefonicznie lub online.

Pomożemy zrealizować Twoje plany biznesowe

Wiele osób myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, ale lęk przed niepowodzeniem powstrzymuje je przed podjęciem konkretnych kroków. Wbrew pozorom założenie firmy nie musi wiązać się z wysokimi kosztami – w ich uniknięciu pomaga dobry biznesplan. Dowodem to potwierdzającym są startupy rozpoczynające działalność pod skrzydłami inkubatora przedsiębiorczości lub akceleratora. Można też starać się o pozyskanie środków unijnych. Kluczową kwestią jest analiza finansowa, którą jesteśmy w stanie przeprowadzić. Dzięki niej kolejne działania przedsiębiorcy są racjonalne i prawidłowe. Podstawą do realizacji każdego pomysłu biznesowego jest wspomniany już skuteczny biznesplan. Dobra idea i jej odpowiednie wdrożenie mogą w szybkim czasie zaowocować satysfakcjonującymi korzyściami finansowymi. Warto omówić z nami wstępne założenia, które szybko przekształcimy w profesjonalny biznesplan. Startup jeszcze nigdy nie był tak prosty w realizacji – z naszą pomocą lepiej przygotujesz się do rozmowy z potencjalnym inwestorem i zwiększysz swoje szanse, aby przekonać go, że Twój projekt może okazać się opłacalnym przedsięwzięciem. Odpowiednie i czytelnie przedstawione informacje zawarte we właściwie skonstruowanym biznes planie ułatwiają rozwinięcie działalności w krótkim czasie. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą w zakresie jego tworzenia.

Zainwestuj w profesjonalny biznesplan – inwestor!

Profesjonalny biznes plan Warszawa Nawet najlepszy pomysł na firmę nie ma szansy na realizację, jeśli problemem jest brak środków finansowych. Na szczęście z pomocą wsparcia od inwestorów, którzy pokładają nadzieję w danym projekcie, można szybko zacząć stawiać pierwsze kroki na rynku pod szyldem wymarzonego przedsiębiorstwa. Jak przekonać inwestora, że warto przeznaczyć pieniądze na konkretny startup? Biznesplan jest w tym wypadku kluczem do sukcesu. Analizy i prognozy finansowe czy streszczenie przedsięwzięcia przedstawione w sposób czytelny pomagają w pozyskiwaniu dodatkowych środków na rozwój działalności. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej pomocy, aby maksymalnie zwiększyć swoje szanse na otrzymanie dotacji lub kredytu bankowego. Filarem realizacji naszej usługi są oczekiwania Klienta i uzyskane od niego informacje. Dobrze wiemy, jakie elementy są szczególnie ważne dla potencjalnego inwestora i jak poprawnie napisać biznesplan. Przygotowujemy trafne prognozy finansowe. Mocnym punktem tworzonych przez nas biznesplanów jest dokładnie wykonana analiza SWOT. Analizuje ona kwestie dotyczące przyszłego prowadzenia startupu, w tym jego:

  • mocne strony,
  • słabe strony,
  • szanse,
  • zagrożenia.

Potrafimy napisać projekt w taki sposób, aby uwydatnić główne atuty planowanego przedsięwzięcia. Streszczenie kluczowych kwestii jest w tym wypadku bardzo istotne. Dzięki temu potencjalny inwestor szybciej przekona się, że warto zainwestować w konkretny pomysł, który posiada więcej zalet niż wad. W biznesplanie uwzględnimy także inne kluczowe elementy, w tym dokładną charakterystykę planowanej działalności, strategię, rodzaj oferowanych usług, specyfikę rynku oraz planowane działania marketingowe. Mając tak jasny obraz nowego przedsiębiorstwa, znacznie zwiększy się szansa na pozyskanie finansowania. Skorzystaj z naszego wsparcia – pomożemy zaplanować Twoją działalność!

Profesjonalny biznes plan na miarę potrzeb

Każdy startup powinien posiadać dobrze napisany biznesplan – doskonale wiemy, że nie jest to proste zadanie. Warto powierzyć je profesjonalistom, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu są w stanie stworzyć projekt o dużym stopniu skuteczności. Nasze usługi obejmujące m.in. tworzenie biznesplanu dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta i profilu jego działalności. Dzięki temu strategia marketingowa czy prognozy finansowe są trafne, pomagając w szybkim rozwoju firmy. Zapewniamy także wsparcie podmiotom chcącym wprowadzić przedsiębiorstwo na rynek. Chętnie podejmiemy się stworzenia biznesplanu nawet w przypadku nie do końca doprecyzowanych pomysłów. Zapraszamy do kontaktu! Warszawa Krakowskie Przedmieście 79/300