Biznesplan startup

Specjalnością firmy Well Done Business jest tworzenie biznesplanów dla startupów. Z naszą pomocą szybko możesz rozpocząć własną działalność gospodarczą na swoich warunkach. Pracują dla nas najlepsi specjaliści, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Nie boimy się nietypowych wyzwań, dlatego od lat wykonujemy projekty dotyczące najróżniejszych branż. Przykładamy wagę do każdego etapu, tworząc kompletny biznesplan.

Startup  tak jak każda początkująca firma często do rozpoczęcia działalności wymaga na start środków pozyskanych z kredytu, od inwestora prywatnego (anioła biznesu) lub dzięki dotacji.. W tej kwestii wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, proponując profesjonalne wsparcie w przygotowaniu do rozmów z bankiem/inwestorem. Wiemy, jak zadbać o biznesowy potencjał młodych firm, które stawiają pierwsze kroki na rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy i zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy dodatkowych informacji telefonicznie lub online.

Pomożemy zrealizować Twoje plany biznesowe

Wiele osób myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, ale lęk przed niepowodzeniem powstrzymuje je przed podjęciem konkretnych kroków. Wbrew pozorom założenie firmy nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Dowodem to potwierdzającym są startupy rozpoczynające działalność pod skrzydłami inkubatora przedsiębiorczości lub akceleratora.Podstawą do realizacji każdego pomysłu biznesowego jest skuteczny biznesplan. Dobra idea i jej odpowiednie wdrożenie mogą w szybkim czasie zaowocować satysfakcjonującymi korzyściami finansowymi. Warto omówić z nami  wstępne  założenia, które szybko przekształcimy w profesjonalny biznesplan. Startup jeszcze nigdy nie był tak prosty w realizacji – z naszą pomocą lepiej przygotujesz się do rozmowy z potencjalnym inwestorem i zwiększysz swoje szanse aby przekonać go, że Twój projekt może okazać się opłacalnym przedsięwzięciem.

Zainwestuj w skuteczny biznesplan!

Nawet najlepszy pomysł na firmę nie ma szansy na realizację, jeśli problemem jest brak środków finansowych. Na szczęście z pomocą wsparcia od inwestorów, którzy pokładają nadzieję w danym projekcie, można szybko zacząć stawiać pierwsze kroki na rynku pod szyldem wymarzonego przedsiębiorstwa. Jak przekonać inwestora, że warto przeznaczyć pieniądze na konkretny startup? Biznesplan jest w tym wypadku kluczem do sukcesu. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej pomocy, aby maksymalnie zwiększyć swoje szanse na otrzymanie dotacji lub kredytu bankowego. Filarem realizacji naszej usługi są oczekiwania Klienta i uzyskane od niego informacje. Dobrze wiemy, jakie elementy są szczególnie ważne dla potencjalnego inwestora. Mocnym punktem tworzonych przez nas biznesplanów jest dokładnie wykonana analiza SWOT. Analizuje ona kwestie dotyczące przyszłego prowadzenia startupu, w tym jego:

  • mocne strony,
  • słabe strony,
  • szanse,
  • zagrożenia.

Potrafimy napisać projekt w taki sposób, aby uwydatnić główne atuty planowanego przedsięwzięcia. Dzięki temu potencjalny inwestor szybciej przekona się, że warto zainwestować w konkretny pomysł, który posiada więcej zalet niż wad. W biznesplanie uwzględnimy także inne kluczowe elementy, w tym dokładną charakterystykę planowanej działalności, strategię, rodzaj oferowanych usług, specyfikę rynku oraz planowane działania marketingowe. Mając tak jasny obraz nowego przedsiębiorstwa, znacznie zwiększy się szansa na pozyskanie finansowania. Skorzystaj z naszego wsparcia – pomożemy zaplanować Twoją działalność!

Profesjonalny biznesplan na miarę potrzeb

Każdy startup powinien posiadać dobrze napisany biznesplan – doskonale wiemy, że nie jest to proste zadanie. Warto powierzyć je profesjonalistom, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu są w stanie stworzyć projekt o dużym stopniu skuteczności. Chętnie podejmiemy się stworzenia biznesplanu nawet w przypadku nie do końca doprecyzowanych pomysłów. Zapraszamy do kontaktu!